Site Çevir bana nasıl yardımcı olur?

Dil bir engel değil, yeni fırsatların giriş kapısıdır. İnsan çevirisi trafik ve dönüşüm oranlarını artırır, ancak çoğu şirket bunu göz önüne koymuyor.

SİTEÇEVİR olarak her gün yüksek hacimli E-Ticaret içeriği sunmak için durmadan çalışıyoruz. İçerik türlerimizi keşfedin.


Ürün tanımı çevirisi

Araştırmalara göre, tüketicilerin %75'i kendi dilinde ise tanıtılmış bir ürün satın alma olasılığı daha fazla yüksektir.[1]

Hacmi ve etkisi yüksek ürün açıklamaları E-Ticaretin can damarıdır.

SİTEÇEVİR sağlam sistemi çok sayıda kelimeyi işleyerek yurtdışında işinizi hızla yükseltmenize olanak tanır.


Kullanıcı incelemesi çevirisi

Kullanıcı tarafından oluşturulan içerik, şirket tarafından oluşturulan içerikten 12 kat daha fazla güvenilirdir ve bu da onu web sitenizdeki en güçlü malzemelerden biri haline getirir.[2]

Gerçek kişiler tarafından çevrilen kullanıcı görüşleri ile müşteri güveni oluşturun, değerli bilgiler ve iş güvenilirliği kazanın.


Müşteri desteği çevirisi

Sıkça Sorulan Sorular ve kullanım kılavuzu belgelerini tercüme etmek, müşteri destek maliyetlerini % 50'den fazla azaltabilir.

Web sitenizdeki ve kitapçıklarınızdaki doğru çeviri sayesinde müşterileri mutlu etmek için birinci sınıf bir destek oluşturmanızı önemlidir.[1]  Growth Hackers; 5 Easy Steps to Maximize Conversions from Your International Audience [2]  Bazaarvoice, The Connected Economy.

Takip Et
  • LinkedIn
  • Instagram
Mail Gönder
Ara
0090 531 08 85 295