Web Sayfam Neden Çevirmeliyim?

Gerçek hayatta ve internet ortamda ilk izlenimler önemlidir. Şirketinizin web üzerinden ziyaretçiler ve potansiyel müşterilerle etkileşime girmesini sağlayan en önemli yöntemlerden biri web sitenizdir.


Müşteri Tabanınızı Artırın

Markaların yabancı müşteriler yakalayabilmesi için web sayfalarının müşteri kendi dillerinde sunulması gerekir. Psikolojik açıdan, küresel alışveriş yapanların kendi dillerinde olmayan bir siteden bir ürün satın alma olasılıklarının daha düşük olduğunu ve büyük çoğunluğun her zaman tercih ettikleri dili içeren web sitelerini ziyaret ettiklerini biliyoruz. İnsanların mümkün olan her yerde kendi anadillerinde bir alışveriş deneyimi istedikleri anlamlıdır.


Uluslararası SEO Geliştirin


Uluslararası SEO yaptığınız zaman sitenize trafik çekecek, potansiyel müşteriler oluşturacak ve diğer destekleyici faktörleri artıracağından uluslararası bir varlık geliştirmek için en etkili stratejilerden biridir. Uluslararası bir SEO stratejisi tutmak internet üzderinde başarının esas kaynağı olmuştur.


Maliyet Verimliliği

Yabancı müşterilere ulaşmak için ayırdığınız pazarlama bütçesi hem azaltmak hem de en iyi sonuçlar elde etmek için web sitenizi çevirmek en uygun maliyetli yollarından biridir. Web sitenizin yabancı dilde sağlayarak ve kullanıcılara sayfalardaki dilleri nasıl değiştireceklerini göstererek yeni kullanıcıları etkili bir şekilde yakalayabilir, alışveriş yapan kullanıcılara güven oluşturabilir ve çok sayıda değer avantaj elde edebilirsiniz.

Dünya Çapında Güven Oluşturun


Yabancı Müşteri genellikle yalnızca güvenilir buldukları web siteleriyle iş yapar. Bir site insanların anlamadığı bir dilde olduğunda, siteye güvenmeme olasılıkları daha yüksektir. Bununla birlikte, yabancı dilde (Arapça) müşteri güveni oluşturmaya yardımcı olan bir yöntem. Çok dilli bir site, müşterilere markanın deneyimleri hakkında derinden önem verdiği izlenimini veriyor.

Daha Güçlü Bir Marka Oluşturun

Gerçek hayatta ve internet ortamda ilk izlenimler önemlidir. Şirketinizin web üzerinden ziyaretçiler ve potansiyel müşterilerle etkileşime girmesini sağlayan en önemli yöntemlerden biri web sitenizdir. Bu nedenle, web sitenizin ilk izlenimi ziyaretçilerinizin kafalarında kalır. Yabancı dilde sunulmuş markanızın daha iyi algılanmasına neden olur.

Takip Et
  • LinkedIn
  • Instagram
Mail Gönder
Ara
0090 531 08 85 295